KONST / Litografier / Litografi 11431164

nr 1143 1164

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

+ bok. Madeleine Pyk (f. 1934). Litografin signerad M Pyk, motivet: 13x11 cm. Boken 'Jag Leker Att Jag Lever' Anja Notini i kassett, numrerad bibliofilupplaga 147

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 november 2017
kl 20:29:27

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk